536 566 386

Tunnels & Trolls PL

Tunnels & Trolls PL
Podziemia! Potwory! Skarby!
20,00 zł

Autor: Ken St. Andre
Ilustracje: Robin Carver, Dan Carver
Przekład: Witold Krawczyk
Stron: 44

Do zakupu PDF gratis - do pobrania z osobnego maila.

„Tunnels & Trolls” to druga na świecie gra fabularna. Bohaterowie wkraczają do podziemi, by walczyć z potworami, zdobywać skarby, potęgę i chwałę. Do zabawy wystarczy garść kostek sześciościennych, kilka kartek papieru, coś do pisania i wyobraźnia. Wydanie przygotowano w zgodności z oryginałem, stosując zbliżone kroje pisma, zachowując konwencję typograficzną oraz błędy popełnione przez autora.

Napisana i wydana w 1975 roku przez Kena St. Andre „Tunnels & Trolls” to jedna z najstarszych gier fabularnych. Podczas rozgrywki drużyna śmiałków wkracza do podziemi, by walczyć z potworami, zdobywać skarby, potęgę, sławę i chwałę.

Do wyboru są trzy typy postaci: wojownik, mag oraz łotr. Po stworzeniu bohaterów jeden z graczy staje się Władcą Podziemi, sprawującym pieczę nad rozgrywką. Kolejny zostaje przedstawicielem grupy – zwanym Rzecznikiem lub Dowódcą – i pełni funkcję łącznika między drużyną a prowadzącym rozgrywkę, przedstawiając mu wspólnie podjęte decyzje i poczynania postaci (dzięki temu można grać w naprawdę starym stylu, nawet w kilkanaście osób). Władca Podziemi przygotowuje przed sesją mapę lochów, które będą eksplorować postacie graczy. Ci, którzy przeżyją wyprawę i powrócą na powierzchnię, mogą za zdobyte skarby rozwinąć swoje umiejętności, opłacić najemników, nabyć lepsze wyposażenie, a następnie ponownie wkroczyć do podziemnych tuneli. Im głębiej zejdą, tym potężniejsze napotkają potwory i wspanialsze skarby do zdobycia.

Rozgrywka w „Tunnels & Trolls” to powrót do korzeni RPG. To gra zaledwie o rok młodsza od „Dungeons & Dragons”. Do zabawy wystarczy garść kostek sześciościennych, kilka kartek papieru, coś do pisania i wyobraźnia. Wydanie polskie przygotowano w zgodności z oryginałem, stosując zbliżone kroje pisma, zachowując konwencję typograficzną oraz błędy popełnione przez autora.

Termin wysyłki: Wysyłka 3-5 dni roboczych, plus czas dostawy. (szczegóły)
Ilość - +

Wysyłka 3-5 dni roboczych, plus czas dostawy.

Cennik dostaw nie dotyczy produktów elektronicznych, takich jak np. e-booki, które wysyłane są do klienta automatycznie!

Obecnie dostępne sa następujące formy wysyłki:

8.49zł - Poczta Polska, Kurier48, odbiór w wybranym punkcie

9.90złPoczta Polska, Kurier48, z dostawą do domu

5zł - Poczta Polska polecony ekonomiczny, tylko dla zamówień których wartość łączna nie przekracza 10zł!

Darmowa wysyłka - dla zamówień o łącznej wartości powyżej 100zł

Wydawnictwo Gindie Copyright © 2017