536 566 386

Smokopolitan #6

Smokopolitan #6
Niekomercyjny magazyn współczesnej fantastyki
5,00 zł

Szósty numer niekomercyjnego magazynu ogólnofantastycznego Smokopolitan. Tematem przewodnim numeru jest fantastyka na świecie. W środku znajdziecie artykuły o fantastyce włoskiej, niderlandzkiej, karaibskiej, brazylijskiej, a nawet radzieckiej. W publicystyce wywiad z autorem Wampira Maskarady!, rozmowa z Maciejem Parowskim i Michałem Cetnarowskim, przeprowadzona przez Pawła Majkę, a także artykuł o Zajdelgate 2016. W dziale literackim wyśmienite opowiadania (między innymi kontynuacja Zodiaków autorstwa Magdaleny Kucenty i kolejna część „Oka cyklonu” Pawła Majki)

Termin wysyłki: Wysyłka 3-5 dni roboczych, plus czas dostawy. W przypadku przedsprzedaży czas dostawy określony jest w opisie produktu, prosimy o zwracanie na to uwagi. (szczegóły)
Ilość - +

Wysyłka 3-5 dni roboczych, plus czas dostawy. W przypadku przedsprzedaży czas dostawy określony jest w opisie produktu, prosimy o zwracanie na to uwagi.

Cennik dostaw nie dotyczy produktów elektronicznych, takich jak np. e-booki, które wysyłane są do klienta automatycznie!

Obecnie dostępne sa następujące formy wysyłki:

11.90zł - Poczta Polska, Kurier48, odbiór w wybranym punkcie

13.90złPoczta Polska, Kurier48, z dostawą do domu

5zł - Poczta Polska polecony ekonomiczny, tylko dla zamówień których wartość łączna nie przekracza 10zł!

Darmowa wysyłka - dla zamówień o łącznej wartości powyżej 140zł

Wydawnictwo Gindie Copyright © 2017